Évzáró háziverseny

2018-as év lezárásaként rendeztünk egy kis villámversenyt tanulóink számára. Edzőink is beszálltak, de őket a végeredménybe nem számítottuk bele.

Végeredmény:
1.Kovácsy Barnabás
2. Botlik Béla
3. Juhász Ágoston

Legjobb U12-es versenyző: Szalay-Őcsák Bánk.

Gratulálunk a győzteseknek.

Blitz Night Challenge

Sziasztok!

Szuper hírrel szolgálhatunk, ugyanis a Centrum Sakkiskola rengeteg meglepetéssel készül számotokra, érdemes lesz minket követni!
Egy új kezdeményezéssel, méghozzá a Blitz Night Challenge-dzsel (BNC) szeretnénk bemutatkozni Nektek.

Ez egy új, eredeti snell kihívás, amely során az első adásban a két edzőnk, Juhász Ármin és Juhász Kristóf Nemzetközi Mesterek fognak összecsapni.19 órakor fogunk élőben jelentkezni a Centrum Sakkiskola oldaláról.

FIGYELEM! Aki az adás közben, illetve az azt követő 24 órában kommentel, hogy “kihívva”, azok közül egy személyt kisorsolunk, aki jövő szerdán összecsaphat a nyertessel - természetesen ismét élő adásban. A szerencsés kiválasztott mindenesetben értékes ajándékcsomagban részesül a Centrum Sakkiskola jóvoltából.

Készen álltok?
Játékra fel!
Szerdán 19 órakor találkozunk.

I. Szombati Óriás Tréning

Hamarosan kihirdetjük.