Juhász Kristóf

Titulus: Nemzetközi Mester
Legmagasabb Élő pont: 2413
A Centrum Sakkiskola edzője

Juhász Kristóf vagyok, Nemzetközi Sakk Mester. 6 éves koromban tanultam meg a királyos játékot, egyből a szerelmese lettem, hét évesen már versenyeztem. Versenyzőként nagyon szép eredményeket értem el, a legjobb edzők egyengették pályámat, amit nagyon fontosnak tartok kiemelni, e nélkül nem tartanék most itt.

17 éves korom óta, immáron hét éve tevékenykedem edzőként. Testvéremmel, Árminnal egy olyan módszert fejlesztettünk ki, ami a teljesen kezdőktől a haladóbb sakkozóknak számára is működik. Nagyon fontosnak tartjuk a tudatosságot, óráinkon a felépített szisztémánk alapján haladunk. A tudatosság mellett viszont elsődleges szempont, hogy tanítványunk élvezze az órát, függetlenül attól, hogy képesség fejlesztés céljából, vagy versenyzői ambíciókkal jár hozzánk.

Forduljatok hozzám/hozzánk bizalommal!

Legjobb eredményeim: