Magánedzés

Gyors fejlődést szeretnél? Akkor a magánedzés tudjuk ajánlani. Ennek során az edző személyre szabott módszerekkel, egyéni edzéstervvel segíti a játékost. Kijavítjuk a hibákat, új stratégiákat tanulunk vagy akár megnyitási repertoárt hozunk létre. Az első edzést konzultáció előzi meg, ahol a felek megbeszélik a terveket, célokat. Az edzésanyagot minden tanuló megkapja ChessBase formátumban, hogy utána át tudja nézni.

Ár: Függ a helyszíntől és az edző személyétől.

Jelenleg elérhető edzőink

Juhász Ármin IM

Juhász Kristóf IM

Csoportos edzések

Csoportos edzésink minimum 3 és maximum 10 fő számára vannak kitalálva. Az edzés során az edző vagy demonstrációs táblán vagy projektor segítségével mutatja be a játszmákat. Minden foglalkozásnak külön témája lesz, ami természetesen előre meg lesz hirdetve.

Téma szerint a következő edzések lesznek:
- Megnyitási edzések
- Végjáték edzések
- Egy adott középjáték téma körüljárása
- Versenybeszámoló
- Vendégelőadó által bemutatott előadás
- Klasszikusok partik elemzése

Garantáltan jó hangulatú, gyakorlatias foglalkozásra lehet számítani, kedvező áron. Az edzés után minden résztvevő megkapja az anyagot ChessBase formátumban.

Ár: Az adott témák különböző árban vannak, mindig kövesse figyelemmel a meghirdetett edzést.

Edzők

Juhász Kristóf

Megnyitások

Elege van a rossz állásokból? Nehéz követni a friss elméletet? Mi segítünk!

Komplett kidolgozott megnyitási jegyzeteket kínálunk Önnek, aminek segítségével akár egy Nemzetközi Nagymestert is zavarba hozhat.

Minden megnyitási fájl tartalma:
- Kidolgozott megnyitási jegyzet
- Nagymesterek által írt könyvek javítása
- Elemzett példajátszmák
- Számítógép által ellenőrzött változatok
- Megnyitási újítások
- Magyar nyelvű szöveges magyarázatok

Ár: Függ az adott megnyitás mélységétől és a példák számától.

Készítette: Juhász Ármin

Bővebb információ a képekre kattintva.

Sakk-könyvtár

Kíváncsi az egyik híres sakk könyvre, de nem tudja beszerezni? Drága lenne egy idegen nyelvű szakkönyv? A megoldás egyszerű. Sakk könyvtárunkból közel 200 könyvet lehet kikölcsönözni. Vannak magyar, angol, német és orosz nyelvű könyveink. A lista folyamatosan frissül, de ha bármilyen könyv kellene Önnek, írjon nyugodtan.

A könyvtár pontos szabályzatát itt találja: *

Felelős: Juhász Ármin

Lista

*Szabályzat: A kölcsönzéskor kiállított nyomtatványon található időpontot be kell tartani. Ellenkező esetben késedelmi díjat számolunk fel. A határidő hosszabbításának igényét az olvasónak a lejárat előtt legalább három nappal jeleznie kell. A dokumentum megrongálódása, elvesztése, megsemmisülése esetében a küldő könyvtár által meghatározott térítési díjat az olvasónak kell megfizetni. A kölcsönzés díja fizethető készpénzben vagy utalással is.

Verseny felkészítés

Egy nagy és fontos versenyre készül? Nem tudja mit nézzen át? Mi segítünk Önnek! Személyre szabott edzéstervet készítünk Önnek a sikeres felkészítés érdekében.

A csomag tartalma:
- Megnyitások átbeszélése, hibák kijavítása
- Taktikai gyorstalpaló
- Versenytaktikai tanácsok
- Cél kitűzése
- Fizikai felkészítés, állóképesség javítása
- Sportpszichológiai előadás
- 5 óra magánedzés
- Verseny alatt konzultáció

Ára: 39 ezer Ft.

Választható edzők

Juhász Kristóf

Tanácsadás

Megrekedt egy bizonyos szinten? Nem fejlődik már olyan ütemben, mint korábban? Forduljon hozzánk és mi kiderítjük az okát, illetve felállítunk egy tervet a jövőre nézve. Minden sakkozó volt már mélyponton, ez nem probléma. Probléma az, ha nem keresünk megoldást.

A tanácsadás tartalma:
- 1 órás konzultáció
- kidogozott edzésterv
- 1 db ingyenes könyv kölcsönzési lehetőség
- következő versenyen való konzultáció
- sportpszichológiai előadás

Ára: 25 ezer Ft.